Bronislav Kotiš 2017-11-09T10:40:02+00:00
Divadlo v Rytířské

Bronislav Kotiš

(1972)

Rodilý Pražák, který vystudoval hudebně-dramatický obor na Státní konzervatoři Praha. Po absolvování získal první angažmá v divadle Semafor, hostoval v Divadle ABC a na řadě pražských scén. V letech 1998 – 2014 byl členem souboru muzikálu a operety Divadla J. K. Tyla v Plzni (My Fair Lady, Chicago, Producenti, Limonádový Joe atd.)

V současné době účinkuje v Hudebním divadle Karlín v projektech The Addams Family, Mam´zelle Nitouche a Polská krev, v Divadle Broadway v muzikálech Angelika a Mýdlový princ nebo v Mamma Mia! Také se vrátil na plzeňskou divadelní scénu, kde ho mohou diváci vidět v představeních jako Sugar aneb Někdo to rád horké, Svět kabaret – kabaret svět, Nejkrásnější válka, Hrajeme tuš! pro Nituš! atd.

Bronislav Kotiš – ředitel firmy Kopel

Jaký je váš Kopel – co o něm prozradíte?
Je to chlap, co má rád ženský, které nejsou jeho manželkou… Trpí homofobií, ale dokáže se nad to – ač nerad – povznést, pokud to bude mít dobrý finanční dopad pro firmu vyrábějící „pomůcky“ proti AIDS a početí.

Máte svoji oblíbenou scénu?
Scéna, kdy se ředitel Kopel těší na pikantnosti ze života svého „homosexuálního“ podřízeného a nedočká se pikantnosti žádné… snad kromě zjištění, že je to vlastně včelař. To je jedna z těch půvabných francouzských maličkostí, které jistě diváka pobaví.

Repertoár:
S barvou ven!