Jaromír Nosek 2017-11-09T10:25:38+00:00
Divadlo v Rytířské

Jaromír Nosek

(1978)

Narodil se v Jilemnici a po gymnáziu, kde začal hrát divadlo, absolvoval brněnskou JAMU. V roce 2000 dostal angažmá v Moravském divadle v Olomouci, ale po dvou letech odešel tzv. na volnou nohu. Od té doby hrál na scénách po celé republice. Do filmu vstoupil rolí v hudebním snímku Rebelové, poté si zahrál například v Útěku do Budína, Post Coitum, Milencích a vrazích, Romingu, Účastnících zájezdu nebo Románu pro ženy. V televizi účinkoval v seriálech jako Policie Modrava, Reportérka, Poste restante nebo Vyprávěj.
V současné době hraje na řadě pražských scén – Divadlo Komedie (Divoké maso, Mezi náma dobrý, Naše třída, Testosteron), A studio Rubín (Kauza Média), Studio DVA (Vysavač, Zdravý nemocný) nebo Městská divadla pražská (Bylo nás pět, Hráči, Vím, že víš, že vím, Želary)

Jaromír Nosek – účetní Pignon

Jaký je váš Pignon – co o něm prozradíte?
Nenápadný, introvertní, beztvarý, tichý, přihrbený, dívá se jako holub – ze strany, neumí myslet na dvě věci najednou, je opatrný, nedůvěřivý, ale zároveň empatický. V práci je jako účetní velmi schopný. Nakonec se i částečně promění, ale v jádru zůstává stejný – jen je překvapený a trošku sebevědomější.

Čím vás zaujala komedie „S barvou ven!“?
Komedie mě zaujala názvem a po několikerém přečtení a rozborech i barevností jejích postav.

Máte svoji oblíbenou scénu?
Mam dvě – jedné říkáme pracovně „řepa“ a druhé „oběd“… Diváci jistě poznají, které to jsou.

Repertoár:
S barvou ven!