Michaela Sejnová 2017-11-09T13:16:07+00:00
Divadlo v Rytířské

Michaela Sejnová

(1992)

Narodila se v Mostě, od dětství se věnovala sportu-aerobiku, hře na housle, tanci i herectví. Vystudovala střední pedagogickou školu v Mostě. V roce 2006 se stala Dívkou roku a stále častěji se věnuje herectví.. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila v seriálu Doktoři z Počátků a Gymlu s (r)učením omezeným. Účinkuje i v muzikálech (Alenka v kraji zázraků a Sněhová královna). V současné době hraje také v Divadle Palace (Dámy z Aniane, Manželský poker a Nápoj lásky). V Divadle v Rytířské bude mít premiéru. Michaela je maminkou ročního syna.

Michaela Sejnová – Soraya

Čím si vás získala hra Můj nejlepší kamarád?
Je hravá a krásně vtipná francouzská komedie. Hned jsme si v ní představovala svoje kolegy a myslím si, že Michal a Jana Mazačovi z Divadla v Rytířské měli šťastnou ruku při výběru hry.

Co prozradíte o vaší roli?
Moje postava zamotá celý děj. Kvůli ní se lže, hádá, rozvrací se a zároveň upevňují vztahy. Je to taková malá, bezprostřední mrška.

Máte ve hře oblíbenou scénu nebo větu?
Hra mě baví celá. Už když jsme si ji doma poprvé četla, tak jsem se několikrát od srdce zasmála. Věřím, že se budou dobře bavit i diváci.

Repertoár:
Můj nejlepší kamarád