Úhlavní přátelé 2019-11-27T07:32:21+00:00

Úhlavní přátelé

(pozor změna obsazení)

Autor: Carole Greep
Překlad: Anežka Svobodová
Režie: Jiří Seydler
Hrají: Tereza KostkováNela Boudová, Karel Zima a Bronislav Kotiš 

Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství… aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.

Pierre a Marie jedou za svými dlouholetými přáteli Charlesem a Carole, kteří žijí v půvabném venkovském domě. Cesta je dlouhá a Pierre s Marií si krátí čas svou oblíbenou zábavou – pomlouváním. Není těžké uhodnout, kdo je v centru jejich pozornosti a na kom nenechají nit suchou. Bohužel víc než drobným nedostatkem se ukáže nepatrný detail. Pierre nezamkl klávesnici na svém jinak úžasném mobilu a omylem vytočil číslo svých hostitelů. Charles a Carole díky tomu v přímém přenosu poslouchají vše to, co si o nich jejich nejlepší přátelé myslí… Jsou šokovaní a taky naštvaní.
Ačkoli by bylo jednodušší návštěvu zrušit, rozhodnou se, že si se svými „nejlepšími přáteli“ trochu pohrají. Bez servítek a ohledů využijí všech pravdivých i nepravdivých informací, které se o sobě dozvěděli, aby Pierrovi a Marii ukázali, že pomlouvat se opravdu nevyplácí! Výsledkem je samozřejmě skvělá zábava.

Komedie, která měla ve Francii premiéru v roce 2003, se nejen v zemi galského kohouta stále úspěšně hraje a herci i diváky je velmi oblíbená. Vždyť jenom v Paříži ji doposud vidělo přes milion diváků.

Délka představení: 110 minut vč .přestávky

Česká premiéra 15. 2. 2014

Nejbližší termíny v Divadle v Rytířské

Divadlo v Rytířské

25.4.2018 středa

19:00 hod.

Úhlavní přátelé

Vstupenky on-line

Divadlo v Rytířské

16.5.2018 středa

19:00 hod.

Úhlavní přátelé

Vstupenky on-line

Divadlo v Rytířské

12.6.2018 úterý

19:00 hod.

Úhlavní přátelé

Vstupenky on-line

Nejbližší termíny v Divadle v Rytířské